İthalat ve ihracat yüklerinizi tam zamanında, hızlı ve %99,9 hasarsızlık oranı ile teslim eden, karayolu taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınızdır. Hıza ihtiyaç duyan komple ya da parsiyel yükleriniz için ekspres taşıma alternatifleri ile işinize kolaylık, ticaretinize değer katar.
ihracat belgesi veya organizasyonu olmayan kobiler için ürünün ihracatı ,yurt içi gümrüklenmesi , taşınması , yurt dışında gümrükleme ve dağıtım organizasyonunu yaparak  tek fatura ile komple çözümler sunmaktadır.

Kendi bünyesindeki gümrük mevzuatlarında tecrübeli kadrosu ve evrak akışını en hızlı seviyede gerçekleştirmeyi sağlayan gümrükleme süreçlerinin en kısa sürede ve sorunsuz şekilde sonuçlanmasını garanti etmektedir.

İthalat parsiyelinde ise geniş araç filosunun desteği ile tüm Avrupa’dan toplama hizmeti verilmekte ve kapıdan kapıya teslim ile Türkiye’nin her yerine ithal edilen ürünler teslim edilmektedir.Müşterilerimize  EXW alınan ürünlerde depolama, elleçleme ve gümrükleme hizmetleri ile dış ticaret operasyonlarında tek fatura ile anahtar teslimi çözümler sunulmaktadır.

ithalat ihracat elizlogistics

Hemen Teklif Al

Aşağıda formu doldurarak ya da sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.